Home   Publikacje moich artykułów

Publikacje moich artykułów

W danym roku napisałam dopiero kilka artykułów, a już doceniło mnie klika portali i magazynów.

Wiele tematów czeka w kolejce na swój moment. Zanim powstaną, zobacz, gdzie do tej pory doceniono mnie poprzez publikację. Jeśli jeszcze nie czytałeś tych artykułów, to zapraszam do lektury.

Styczeń 2013:

Wywiad dla trojmiasto.pl. Opisałam to na blogu przy temacie komunikacji, link do artykułu na portalu pod wpisem na blogu.

Wiosna 2013:

Publikacja artykułu:

Pożegnanie pierwszych miłości – jak dobrze rozstać się ze smoczkiem, butelką i pieluszką?

na stronie projektu EtatTata.Lubię to! ,

 

 

 

a następnie w „Magazynie dla Pracowników Rödl & Partner w Polsce” – firmy z tytułem Dobrego Pracodawcy nadanym w konkursie  projektu EtatTata.Lubię to!

 

 

 

 

Październik 2013:

Artykuł na temat wpływu zajęć dodatkowych na rozwój Dziecka napisany na zamówienie magazynu Maluchy3Miasta (umieściłam go na swoim blogu). Artykuł został opublikowany w numerze papierowym magazynu, na stronie oraz na profilu Facebook, (tak jak i artykuł o pożegnaniu pierwszych miłości Dziecka).

 

 

Wyczekujcie artykułów. Będzie coś o Dzieciach, ale i coś specjalnie dla Mam oraz Tatów. Zahaczę też o budżet domowy i temat inwestowania przez Rodziców. Temat zawodowy, czy biznesowy też się pojawi, w końcu pracujący i przedsiębiorczy Rodzice są wśród nas.