Home   Rodzice i dzieci   Przygotuj Dziecko do przedszkola! Ruszają zajecia dla dwulatków- Rozrabiaki

Przygotuj Dziecko do przedszkola! Ruszają zajecia dla dwulatków- Rozrabiaki

Mamy już drugą połowę lutego. Jeśli planujesz posłać Dziecko do żłobka lub przedszkola od września to jest to najlepszy moment, aby zapisać je na zajęcia grupowe. Zostało pół roku. Warto przygotować Malucha do nowych sytuacji społecznych przez te kilka miesięcy. Rodzice, którzy skorzystali z zajęć w poprzednich sezonach chwalą sobie postępy, jakie ich Dzieci zrobiły dzięki zajęciom (przeczytaj opinie).

Zajęcia Maluszki, Dreptusie i Rozrabiaki są oczywiście również dla Dzieci, które mogą jeszcze zostać z opiekunami w domu. Pamiętaj, że jesteś pierwszym i najlepszym nauczycielem swojego Dziecka! Dzięki zajęciom możesz jeszcze aktywniej wpłynąć na jego rozwój, dostarczając mu nowych doświadczeń, w tym przede wszystkim społecznych.

Na zajęciach zapewniamy radosną edukację i ruch pod okiem specjalisty Aleksandry Śmietańskiej- fizjoterapeutki z uprawnieniami pedagogicznymi. Ciocia Ola prowadzi też terapię Integracji Sensorycznej, jest instruktorką masażu Shantala, przeszła kurs Metody Ruchu Rozwijającego i wiele innych. Ma świetny, ciepły kontakt z Dziećmi i Rodzicami. Zajęcia prowadzi na podstawie mojego sprawdzonego w ostatnich kilku latach programu rozwijającego Dzieci od 6-36 miesiąca życia. Ola wzbogaca zajęcia swoją profesjonalną wiedzą i doświadczeniem.

Obecnie działa grupa Maluszki i Dreptusie, mamy już chętnych na Rozrabiaki i chcemy ruszyć do końca lutego. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody z edukacją w grupie, a do tego ważna jest dla Ciebie ciepła atmosfera na zajęciach skontaktuj się z nami!

Na profilu FB możesz zobaczyć jak wyglądają zajęcia.

Zapraszam i ciepło pozdrawiam!

Anna Pawłowska
Happy Endo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*