Home   Wydarzenia   Impreza świąteczna

Impreza świąteczna

O zmierzchu 17 grudnia 2013r. w Klubie „Piastuś” na Przymorzu spotkaliśmy się w przyjacielskim gronie na wyjątkowej Imprezie Świątecznej.

Były świąteczne piosenki, zabawy i tańce, a nawet śnieg, pomimo plusowej temperatury za oknem. Dzieci radośnie biegały wciągając rodziców do zabawy. Na wyciszenie, w blasku choinkowych światełek wspólnie śpiewaliśmy wzruszającą kolędę dla naszych Maluszków, podczas gdy one tuliły swoje ukochane misie i lale. Fotorelację zamieszczę, gdy tylko dotrą do mnie zdjęcia.

W drugiej części spotkania odbyło się obiecane dekorowanie świątecznych (własnoręcznie pieczonych) pierniczków. Była to chwila twórczości i relaksu oraz… poczęstunku (niektóre pierniczki nie zdążyły dojechać do domu:) To, co było dla mnie bardzo ważne tego dnia i za co bardzo Wam wszystkim dziękuję, to atmosfera, która była między nami. Prawdziwie świąteczna, prawdziwie rodzinna- Impreza bardzo się udała. Jedyne co – dosłownie – nie wypaliło, to zimne ognie, które miały rozbłysnąć w mroku tego wyjątkowego wieczoru, a ostatecznie puściły tylko parę iskier:) Choć i bez tego było magicznie.

Podzielę się jeszcze czymś osobistym. Przyznam, że nie sądziłam, iż mój Synek będzie z nami od początku Imprezy (przyszedł z Babcią prosto z przedszkola) oraz, że tak bardzo zmienił się odkąd zaczęłam pracować. Pozwolił mi być tam dla Was, jednocześnie czerpiąc garściami z wszystkich atrakcji, jakbyśmy przyszli na tę imprezę razem, jako goście. Dla pracującej mamy, która nieraz martwi się o to, czy jest tzw. „dobrą matką” było to wspaniałe uczucie. Naprawdę można osiągnąć równowagę praca-dom z odpowiednią motywacją i oczywiście niezastąpioną pomocą bliskich. Będę więcej pisać na ten temat na blogu, to jedno z moich postanowień noworocznych.

 

Planowana zbiórka na rzecz Ośrodka dla Matek z Dziećmi i Osób Starszych w Gdańsku, przy ulicy Kochanowskiego 7 trwała do połowy stycznia. Podsumowanie tej akcji znajdziesz TUTAJ.

 

Nowy Rok niech Wam niesie wiele radości i pozytywnych zmian!

Do zobaczenia!

P.S. Napisz, jak Ty i Twoje Dziecko wspominacie to wydarzenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*