Home   Archiwum   Impreza Jesienna dla Maluchów

Impreza Jesienna dla Maluchów

Wczesnym, złoto-jesiennym popołudniem, we wtorek 29 października w Klubie „Piastuś” na Przymorzu spotkaliśmy się w licznym gronie Maluchów, Rodziców, Babć i Dziadków oraz innych Opiekunów na Imprezie Jesiennej. Była to alternatywa dla pełnej grozy imprezy Halloween, wyjątkowe spotkanie dla Małych Dzieci (0-4l.). Zamiast strachów i pająków były zabawy pełne kolorów, jesiennych darów, doświadczeń zmysłowych i oczywiście dziecięcej radości!halloween

Spotkanie trwało 1,5h i składało się z 3 części: zabaw wspólnych, poczęstunku oraz mini-wykładu dla Rodziców:

„Inwestycja w rozwój Dziecka, czyli tak naprawdę w co?”.

 

Treści wykładu pojawiają się w formie artykułu na blogu (w częściach), przeczytaj. Natomiast fotorelację z imprezy obejrzysz tutaj.

W tym czasie Dzieci bawiły się w kącikach tematycznych, a Rodzice słuchali i zadawali pytania. Ze względu na zainteresowanie kilkoma tematami z Waszej strony już teraz planuję zorganizować warsztaty, które pomogą Wam poczuć się pewniej np. w kwestii oduczenia Dziecka od noszenia pieluch. Czekam na zgłoszenia, np. przez ten formularz.

Spotkanie było również okazją do uczczenia Pierwszych Urodzin mojej firmy Happy Endo. To dla mnie bardzo ważne wydarzenie i cieszę się, że mogłam świętować razem z Wami. Ostatni rok był pełen wzlotów i upadków, wielu wyrzeczeń, jak i możliwości. Kolejny dopiero się zaczął, a już mam na koncie większe sukcesy, ale i mocniejsze porażki, coraz więcej pracy i wyrzeczeń, ale i ciekawsze, większe możliwości. Wszystko to owocuje rozwojem firmy, czyli rozwojem oferty dla Was.

Dziękuję, że byliście ze mną w zeszłym roku, jesteście w obecnym i planujecie zostać w następnych. Bez Was i Waszych Dzieci nie byłoby zajęć Happy Endo. Nawet jeśli nasza współpraca trwa tylko przez określony czas to cieszę się, że mogę poznać Was, Wasze Dzieci, radości oraz troski. Wspaniale jest obserwować sukcesy rozwojowe Waszych Maluchów i Wasze- rodzicielskie. Cieszę się również, że nieraz mogę pomóc w razie wątpliwości czy małych trudności.

Z okazji urodzin Happy Endo oraz zbliżających się świąt przedstawiłam na Imprezie promocję, która pozwoliła swobodnie uczęszczać na zajęcia i nie martwić się zbyt dużymi wydatkami w okresie przedświątecznym.

Dochodzą do mnie ciepłe słowa na temat Imprezy, podziękowania oraz głosy uznania. Ja również serdecznie dziękuję!

A co Tobie podobało się najbardziej? Zostaw swój komentarz poniżej.

Do zobaczenia na zajęciach i przy innych wyjątkowych okazjach!

 

2 komentarz-e/y

 • aleksandra janc

  Pani Ania podczas jesiennej imprezy zaskoczyła gości tortem dla rodziców, poczęstunkiem dla dzieci ( także napojami),
  to miłe i ciepłe podejście do ludzi. Jak zawsze duża inwestycja w „zabawki edukacyjne”, tak jak na zajęciach ( chusta animacyjna, tunel, piłki, balony a na urodzinach także zabawki ) .

 • Anna Pawłowska

  Serdecznie dziękuję i cieszę się, że Wam się podobało!

  Mam teraz dużo motywacji, aby częściej organizować tego typu imprezy.

  Pozdrawiam i do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*