Home   Grupy wiekowe

Grupy wiekowe

„Maluszki – póki nie staną na nóżki”

Zajęcia dla Maluszków do rozpoczęcia chodzenia (6-12 m-c)

Dopóki Twój Maluszek nie zacznie sam się przemieszczać, to Ty prezentujesz mu świat. Zadbaj o różnorodność i wielozmysłowość tych doświadczeń oraz o pogłębianie Waszej relacji wykorzystując codzienne sytuacje.

Zapraszamy na sesje poznawania nowości z Maluszkami!

 

„Dreptusie – nie dogonią ich mamusie”

Od rozpoczęcia chodzenia do około 2 lat (12-20 m-c)

Krótko po tym, jak Dreptuś nauczy się chodzić nie można za nim nadążyć, gdyż wszystko chce poznać tu i teraz. Choć chcielibyśmy, aby było odwrotnie, w tym okresie przede wszystkim, to my musimy podążać za naszymi Dziećmi. Warto w kontrolowanych warunkach pozwolić Dziecku się wyszaleć, a co najważniejsze wykazać umiejętnościami. W ten sposób uczy się samodzielności. Spróbuj pójść jego drogą, dając mu przy tym wiele wsparcia, a pomożesz mu odnaleźć się w fascynującym świecie codzienności, a potem wśród żłobkowych lub przedszkolnych rówieśników.

Zapraszamy na przygody ruchowe i edukacyjne dla Waszych Dreptusiów !


„Rozrabiaki – aż będą z nich przedszkolaki”

Od około 2 roku do samodzielności przedszkolnej (20-36 m-c)

Dla Rozrabiaki każdy dzień musi być wypełniony poznawaniem, doświadczaniem i wypróbowywaniem nowych umiejętności. Zanim Rozrabiaka pójdzie do przedszkola, to Ty wszystkiego go uczysz i organizujesz mu atrakcje. Zapewnij swojemu dziecku jak najwięcej możliwości twórczej zabawy i uczenia się samodzielności. Zadbaj o to, by Wasza dobra relacja pomogła mu odnaleźć się wśród przedszkolnych rówieśników.

Zapraszamy na zajęcia wszechstronnie rozwijające Wasze Rozrabiaki !