Home   Archiwum   Festyn Rodzinny Partnerstwa Przymorze

Festyn Rodzinny Partnerstwa Przymorze

Niedzielnym popołudniem, 9 czerwca w promieniach słońca zapowiadających piękne lato odbył się Trzeci Festyn Rodzinny „Dni Radosnego Sąsiedztwa” organizowany przez „Partnerstwo Przymorze”.

Wśród Partnerów jest przymorski Klub „Piastuś”, w którym to od 2 lat prowadzę zajęcia dla małych dzieci (w tym od roku jako własna firma). Dzięki przyjaźni z Kierowniczką Klubu, p. Ewą Abramowską wzięłam udział w tej radosnej imprezie dla Rodziców, Dzieci i wszystkich innych zainteresowanych.

Park przed Galerią Przymorze zamienił się w dosłownie wesołe miasteczko, gdzie przy wakacyjnej już muzyce można było miło spędzić czas z rodziną i sąsiadami. Program imprezy był prawie identyczny z planowanym, wszystkie atrakcje wypaliły, a gdyby coś naprawdę wypaliło, była z nami straż pożarna:)

Happy Endo oczywiście przygotowało wiele atrakcji dla dzieci. Najlepiej, gdy obejrzycie zdjęcia. Fotorelację znajdziecie tutaj. Było dla mnie nie lada wyzwaniem proponować zabawy przez kilka godzin ciągiem (przeważnie pracuję w trybie 30-45 minutowym), dzieciom starszym niż tym, które uczę na co dzień i to jeszcze mogących bawić się bez końca:) Cieszę się, że mogłam zorganizować coś ciekawego dla małych mieszkańców Przymorza. Oni też się cieszyli, a niektórzy nawet płakali, gdy musieli wracać do domu…

Takie imprezy są też okazją do krótkich rozmów indywidualnych z rodzicami. Jest mi miło, gdy na festynie ktoś podchodzi i chce niezobowiązująco porozmawiać o swoich troskach, czy uzyskać poradę (z racji okoliczności dość ogólną). Właściwie to zdarza mi się to na każdym festynie, a takie sytuacje są tylko dowodem na to, że praca psychologa jest potrzebna, choćby w tak okrojonym zakresie. Gdy czuję, że sprawa wymaga zaangażowania specjalisty, zawsze podpowiadam do kogo można się zwrócić. Dziękuję za zaufanie i… zapraszam do rozmów, gdy tylko gdzieś się pojawię!

Do zobaczenia na festynach i innych imprezach!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*